הדרכה לצפייה ישירה: (ללא עלות)

איך מפסיקים לחלות כל שני וחמישי וחוזרים לחיים מלאי תפקוד ואנרגיה?

גם אם אמרו לך שאין מה לעשות ותצטרכי להיות תלויה בכדורים, שזה ״פסיכוסומטי״, וגם אם ניסית רפואה אלטרנטיבית וזה לא עזר

מה נלמד בהדרכה?

🥬למה אני כל הזמן חולה- למה אנחנו לא מצליחים לתפקד בגלל חולי מתמשך? למה זה קורה לי כל שני וחמישי? מה אני עושה לא בסדר, למרות שאני סך הכל אוכלת בריא?

🥬למה כל מה שעשית עד עכשיו לא עבד? ניסית הכל- גם רפואה מערבית, גם צמחי מרפא, מרקחות ותוספים וכלום פשוט לא עוזר ולפעמים מרגיש אפילו שזה נעשה יותר חמור בכל סבב? איך זה יכול להיות שהגוף שלי לא מגיב לזה? (רפואה אלטרנטיבית היא גם לא הפיתרון)

🥬אילו מזונות יעזרו לך להיות בריאה, ולזכות בחיים מתפקדים, מלאים בכוחות, באנרגיות, עם רצון לטרוף את העולם? והאם זה אומר שתצטרכי לאכול רק חסה ותפוח לשארית חייך? (רמז: ממש לא!)

🥬איך מייצרים ריפוי אמיתי ויוצאים מהלופ הזה של החולי? לא רק הקלה זמנית שפגה אחרי שהשפעת התרופה/צמחי המרפא/ פטריית פלא/ מחטים עוברת? אלא ריפוי מהשורש, ולטפל בסיבה עצמה שגורמת לך לחלות?

למעבר להדרכה מלאו את הפרטים:

נעים להכיר : )

אני מיכאלה עפרוני דלאל,
בהכשרתי מטפלת ברפואה סינית ויועצת תזונה ובריאות טבעית.

לפני יותר מעשור נכנסתי לסחרור של חולי שלא עזב אותי לרגע.

הייתי מתאשפזת על בסיס קבוע עם דלקות גרון מסוג נדיר שיכולות לגרום למחנק, מקבלת אנטיביוטיקה לווריד, סטרואידים, משככי כאבים מהסוג הקטלני, היו מנקזים את המוגלה מהשקדים כדי שלא אחנק, ככה כל שלושה חודשים פלוס מינוס.

בגלל התרופות, מערכת החיסון שלי היתה כלכך ברצפה שהיה לי פשוט כל סימפטום אפשרי: דלקות בדרכי השתן, הליקובקטור פילורי, מעי רגיז, תשישות תהומית לא מוסברת ולקינוח תאים טרום סרטניים בצוואר הרחם שבעקבותם עברתי כריתה חלקית שלו.
הרבה זמן שהרגשתי שהחיים שלי עוברים לידי, שאני לא מצליחה לגעת בכלום, הכל היה כמו ערפל, החיים שלי היו טשטוש אחד גדול ומתמשך.

עד שגיליתי את התזונה הטבעית שהרימה אותי על הרגליים והפכה אותי מאדם שחי ליד החיים שלו, לאדם שחי באמת.
מאז עברתי התמחות מעמיקה בתזונה ובריאות טבעית ועזרתי לאלפי אנשים בדרך לריפוי.
משתתפות הליווי מספרות

למעבר להדרכה מלאו את הפרטים:

דילוג לתוכן